Strona Główna Regulamin strony
Regulamin rejestracji kont użytkowników Drukuj Email
Regulamin rejestracji kont użytkowników i korzystania ze strony PTTK
 
Każda osoba, która zakłada konto użytkownika na stronie www.opole.pttk.pl zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu. Nie przestrzeganie regulaminu będzie skutkowało usunięciem konta lub innymi sankcjami.

 
1. Każde założone konto użytkownika należy aktywować w ciągu tygodnia, od momentu za rejestrowania się poprzez kliknięcie linku w e-mailu, który się otrzyma po rejestracji konta. W przeciwnym przypadku takie konta będą usuwane.

2. W ciągu ostatnich 6 miesięcy trzeba być przy najmniej raz zalogowanym. W przeciwnym przypadku takie konta będą usuwane.
 
3. Używanie niedozwolonych, niecenzurowanych nazw loginów takie konta będą blokowane na 1 tydzień.
                 
4. Zabronione jest pisanie w komentarzach pod artykułami niecenzurowanych słów [Kurwa, huj, itp...] W przeciwnym przypadku takie treści będą usuwane.
 
5. Zabronione jest pisanie w komentarzach pod artykułami jednakowo brzmiących treści lub dużej ilość Emotikony - (buźki) wszystko to będzie traktowane, jako spam i będzie usuwane.
 
6. Zabronione jest obrażanie w komentarzach innych użytkowników strony www.opole.pttk.pl Wszelkie takie komentarze będą usuwane.
 
 
 
 
Copyright © 2021 PTTK Oddział Opole. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Free joomla themes, reseller web hosting.

Godziny Otwarcia

Biuro Turystyki PTTK czynne

od poniedziałku do piątku

w godzinach 10:00 - 16:30